اطلاعاتی

چه دوربین مدار بسته ای بخریم

چه دوربین مدار بسته ای بخریم

 

برای اینکه بدانیم چه دوربین مدار بسته ای بخریم فاکتور های مهمی را باید در نظر بگیریم.فاکتور هایی از قبیل میزان بودجه اختصاص داده شده برای نصب دوربین مدار بسته ، نوع کاربری دوربین مدار بسته ، محلی که می خواهیم در آن اقدام به نصب دوربین مدار بسته کنیم.

و اما مهمترین و تاثیر گذارترین عاملی که به ما می گوید چه دوربین مدار بسته ای بخریم ، میزان بودجه ما است.با توجه به منسوخ شدن دوربین های مدار بسته آنالوگ،کماکان تبلیغات متعددی از سوی فروشندگان این دوربین ها مبنی بر فروش این تجهیزات با قیمت استثنایی می شود.این محصولات با توجه به از رده خارج شدنشان قیمت های فروش بسیار پایینی دارند و همین امر خریداران را برای خرید آنها وسوه می کند.

در خرید دوربین مدار بسته آنالوگ این موضوع را در نظر بگیرید که کیفیت تصاویر بسیار پایین از مهمترین ویژگیهای این دوربین ها می باشد و اگر در محلی که اقدام به نصب دوربین مدار بسته می کنید کیفیت تصاویر و جزئیات آنها برای شما مهم است همواره سعی کنید از خرید این دوربین ها اجتناب کنید.
اگر در میزان بودجه خود محدودیت ندارید دوربین مدار بسته تحت شبکه بهترین و مناسب ترین گرینه برای شما به شمار می رود.زیرا کیفیت تصاویر بالا در کنار عمر مناسب گزینه هایی هستند که نمی توان از آنها چشم پوشی کرد..

نوع کاربری دوربین مدار بسته نیز عامل مهم دیگری است که به ما می گوید چه دوربین مدار بسته ای بخریم ؟ اگر تنها برای نظارت نحوه رفتار و عملکرد کارمندان خود اقدام به نصب دوربین مدار بسته می کنید باید بگوییم که همان دوربین های آنالوگ برای شما مکفی هستند و جوابگوی کار شما خواهند بود.

چنانچه در فروشگاه خود دوربین نصب می کنید باید کیفیت تصاویر و جزئیات بالایی را دریافت کنید تا بتوانید در صورت برزو مشکل مراتب را پیگیری کنید.از این رو حداقل دوربینی که در این محل ها نصب می کنید باید دارای کیفیت ۱٫۳ مگاپیکسل باشد که دوربین مدار بسته ahd گزینه مناسبی به شمار می رود.

چنانچه بودجه شما محدود است و کیفیت تصاویر مناسب را می خواهید می توانید از دوربین های مدار بسته ahd با کیفیت ۲ مگاپیکسل و یا دوربین مدار بسته hdcvi استفاده کنید که کیفیت تصایور مناسب در کنار قیمت معقول تر را به همراه دارند.
فعالیتهای گروه حفاظتی ایمن:
نمایندگی و واردکننده دوربین های ACCESS در ایران,فروش دوربین مداربسته در اصفهان,نمایندگی دوربین هایک ویژن اصفهان،فروش دوربین مداربسته وارسال به تمام نقاط ایران,فروش همکاری دوربین مداربسته با شرایط ویژه ,نصب دوربین مداربسته در اصفهان,فروش دزدگیر اماکن و دزدگیر اتومبیل,نصب دزدگیر اماکن و دزدگیر اتومبیل,فروش لوازم جانبی دوربین مداربسته,فروش لوازم جانبی دزدگیر,فروش عمده دوربین مداربسته,فروش عمده دزدگیر و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *