آموزش ریست پسورد دوربین و محصولات هایک ویژن

گروه حفاظتی ایمن

IMEN SECURITY GROUP

این شرکت در دهه ى شصت فعالیت خود را با طراحی ،  ساخت و تولید انبوه سیستمهای حفاظتی خودرو آغاز کرد و از پیشگامان این امر در استان شد. این آغازی بود برای نزدیک به چهل سال فعالیت در مسیر تحقق امنیت و آسایش .

گروه حفاظتی ایمن طی این سالها همگام با پیشرفت این صنعت ، از جمله طراحی و تولید سیستم حفاظت اماکن و نصب سیستمهای نظارت تصویری بروز رسانی شد. اکنون وارد کننده و ارائه دهنده ى دوربین های مدار بسته ی آنالوگ ، تحت شبکه و کلیه ی تجهیزات حرفه ای نظارت تصویری می باشد.

هر تجارت موفقی وابسته به اصولی همچون ؛ مشتری مداری ، قیمت مناسب ، کیفیت و خدمات پایدار است. ارائه ى خدمات حفاظتی به شهرداری ها ، کارخانجات ، کلیساها ، بیمارستان ها ، مدارس و موزه های استان گواه تلاش این شرکت برای این مهم بوده و هست.

خدا را شاکریم برای سالها توفیق ارائه ى بهترین خدمات به هموطنان عزیزمان...

گروه ایمن اولین وتنها نمایندگی دوربین های مداربسته اکسس در ایران می باشد. امروز پس از سال ها مفتخریم موجب جلب رضایت مشتریان عزیزمان شده ایم. این شرکت با شعار تجربه ما ضامن امنیت شماست و با در اختیار داشتن کادر فنی متخصص، با تجربه و متعهد و ارائه خدمات ، توضیحات و مشاوره رایگان قبل از فروش و بعد از فروش به موفقیت های چشم گیری رسیده است و آمادگی خود را جهت ارائه انواع پروره ها به صورت همکاری و پیمانکاری و مجری اعلام میدارد.

دانلود رزومه ایمن

Download resume IMEN

 

IMEN GROUP

گروه ایمن

MEHRAN PEYVAND HEYDARI

مهران پیوندحیدری

MORTEZA PEYVAND HEYDARI

مرتضی پیوندحیدری

MOZHGAN PEYVAND HEYDARI

مژگان پیوندحیدری

MEHDI PEYVAND
HEYDARI

مهدی پیوند حیدری

MANOOCHEHR PEYVAND HEYDARI

منوچهر پیوند حیدری

MOHAMMAD PEYVAND HEYDARI

محمد پیوند حیدری

تیم گروه حفاظتی ایمن

200
پروژه های امسال
2000
پروژه های موفق ایمن
500
پروژه های سازمانی
2
تعداد دفتر
20
تیم ایمن
2200
پروژه های مشاوره