با ما همراه شوید

...coming soon

گروه حفاظتی ایمن

...coming soon
با ما همراه شوید

Text after title text example

 گروه حفاظتی ایمن:

این شرکت در دهه ى شصت فعالیت خود را با طراحی ،  ساخت و تولید انبوه سیستمهای حفاظتی خودرو آغاز کرد و از پیشگامان این امر در استان شد و این آغازی بود برای نزدیک به چهل سال فعالیت در مسیر تحقق امنیت و آسایش .

گروه حفاظتی ایمن طی این سالها همگام با پیشرفت این صنعت ، از جمله طراحی و تولید سیستم حفاظت اماکن و نصب سیستمهای نظارت تصویری بروز رسانی شد و اکنون وارد کننده و ارائه دهنده ى دوربین های مدار بسته ی آنالوگ ، تحت شبکه و کلیه ی تجهیزات حرفه ای نظارت تصویری می باشد. 

هر تجارت موفقی وابسته به اصولی همچون ؛ مشتری مداری ، قیمت مناسب ، کیفیت و خدمات پایدار است ؛ ارائه ى خدمات حفاظتی به شهرداری ها ، کارخانجات ، کلیساها ، بیمارستان ها ، مدارس و موزه های استان گواه تلاش این شرکت برای این مهم بوده و هست. 

خدا را شاکریم برای سالها توفیق ارائه ى بهترین خدمات به هموطنان عزیزمان…

 فعالیتهای ایمن:
نمایندگی و واردکننده دوربین های ACCESS در ایران,فروش دوربین مداربسته در اصفهان,فروش دوربین مداربسته وارسال به تمام نقاط ایران,فروش همکاری دوربین مداربسته با شرایط ویژه ,نصب دوربین مداربسته در اصفهان,فروش دزدگیر اماکن و دزدگیر اتومبیل,نصب دزدگیر اماکن و دزدگیر اتومبیل,فروش لوازم جانبی دوربین مداربسته,فروش لوازم جانبی دزدگیر,فروش عمده دوربین مداربسته,فروش عمده دزدگیر و…

اصلی ترین فعالیت گروه ایمن فروش دوربین مداربسته است.
“تجربه ما ضامن امنیت شما”